Komunikat nr 3 - ogólny

  1. Regulamin obozu można obejrzeć: /regulamin
  2. Harmonogram obozu można obejrzeć: /harmonogram
  3. Karta kolonijna, którą uzupełnioną powinien wziąć z sobą na obóz każdy uczestnik do pobrania: /karta
  4. Zaliczkę na obóz w wysokości 200 zł trzeba zapłacić do dnia 7 czerwca na konto Bank BPS o/Olsztyn nr konta 79 1930 1653 2001 0002 4224 0002 Ośrodek Wypoczynkowy "Almatur"10-687 Olsztyn NOWA KALETKA
  5. Z prawdziwym żalem zawiadamiamy, że z przyczyn osobistych nie będzie mógł uczestniczyć w BOOM-ie Jerzy Greś. Świetny sędzia i jeszcze lepszy wykładowca.
  6. Z olbrzymią satysfakcją informujemy, że zastąpi go Maciej „Czaja” Czajkowski uważany za najlepszego obecnie sędziego komputerowego w Polsce.
  7. Dostaliśmy ofertę, z której z rozmaitych względów nie mogliśmy skorzystać. Ofertę tak prestiżową, że mało co w Europie może się z nią równać. Sam Per-Olov Sundelin, jeden z najlepszych europejskich graczy współczesnej doby i trener reprezentacji juniorów Szwecji chciał z nami współpracować. Strasznie żałujemy, że nie tym razem. Choć, co oczywiste, zapraszamy jako gościa honorowego, bodaj na jeden dzień. A może i na jeden wykład ???
  8. Ogłaszamy Obozowy Konkurs Poetycki (OKP) pod egidą najstarszego w Polsce brydżowego periodyku „Brydż”. Regulamin jest prosty: krótkie formy (maksimum sonet 14 – zgłoskowy); może być fraszka, limeryk, moskalik, dystych, lepiej itp.. W tematyce ma być coś na temat brydża, kart, gier … Obiecujemy, że laureaci będą mieli możliwość wystąpić z własnym tekstem na forum obozowym, a najlepsze prace zostaną opublikowane w „Brydżu”. A być może i PZBS spojrzy życzliwym okiem.