Harmonogram ramowy

Wersja do wydrukuWersja do wydruku

 

 

HARMONOGRAM ramowy
Brydżowego Ogólnopolskiego Obozu Młodzieżowego BOOM 2014

 

7:45 gimnastyka poranna - przebieżka
8:30 śniadanie - szwedzki stół
9:30 wykłady i zajęcia teoretyczne – około 4 godzin lekcyjnych /rytm wyznaczają trenerzy/, zajęcia w grupach podzielonych wg umiejętności. Na początku Obozu przeprowadzony zostanie test, którego wyniki będą decydować o przydziale do odpowiedniej grupy. Planujemy 3 lub 4 poziomy poczynając od grupy Zielonej, czyli tych, którzy zaczynają od zera. W każdej chwili, na wniosek uczestnika i/lub trenera, można będzie zmienić poziom na wyższy lub niższy. Uczestniczenie w zajęciach jest obowiązkowe z zastrzeżeniem jak w Regulaminie. To samo dotyczy punktualności.
14:00 obiad – nie-szwedzkie stoły
15:00

zajęcia rekreacyjne i sportowe. W tym czasie plaża, mecze i turnieje we wszystko poza brydżem, bliskie wycieczki itp. Ale również Brydżowa Obozowa Liga BOL , której nijak nie da się zmieścić kiedy indziej. Oraz próby chóru /!/. Na szczęście, BOL będzie rozgrywany w składach co najmniej 6-osobowych, a nawet doprosić będzie można do składu jednego trenera lub opiekuna. A chór raczej /ale to jeszcze nic pewnego/ nie będzie obowiązkowy. Więc jakoś się przeżyje.

18:30 kolacja – szwedzki stół
19:30 turniej brydżowy. Będą turnieje na maksy, na impy, Cavendishe, teamów i indywidualne. W pierwszych dniach Zieloni będą mieli osobne turnieje /też obowiązkowe/, a w połowie turnusu wejdą na normalnych prawach do ogólnej punktacji. Bo długa fala, co oczywiste, będzie prowadzona. Liczymy też na szeroki udział dorosłych brydżystów z województwa bądź przebywających w pobliżu.

Bezpośrednio po turnieju

podnocnik. To taki odpowiednik podwieczorku, tyle  że przesunięty w czasie

40 minut po turnieju

cisza nocna.

 

Kilka uwag:

 

  1. Szczegółowy program będzie publikowany sukcesywnie, po kawałku.
  2. Planujemy wycieczki autokarowe, więc przesunięcia będą konieczne
  3. Chcemy trochę poogniskować, więc przesunięcia … j/w.